سی پی یو AMD RYZEN 9 4900HS با AMD RYZEN 7-4800H

مقدمه

در بین تمامی قطعات به کار رفته در کامپیوتر ها می توان به پردازنده ها اشاره کرد. با استفاده از پردازنده های مختلف می توان به راحتی انواع عملیات ها را انجام داد. ای ام دی یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پردازنده ها می باشد. تنوع بالا در سی پی یو های موجود باعث شده است تا انتخاب نمونه های مختلف بسیار با اهمیت باشد. مقایسه سی پی یو های موجود در این برند می تواند باعث انتخاب بهترین مدل های موجود شود. مدل AMD RYZEN 9 4900HS را می توان به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار می باشد. فناوری 7 نانومتری به کار رفته در این مدل پردازنده باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد.

قالب یکپارچه به کار رفته در این محصولات باعث شده است تا بتوان از حالت گرافیکی موجود نیز استفاده کرد. این مدل از سال 2020 به عنوان یکی از بهترین سی پی یو های موجود شناخته شده است. وجود 8 هسته و 16 رشته در این پردازنده به عنوان یکی از بهترین ها شناخته شده است. با استفاده از این محصولات می توانید به راحتی تمامی کار های سنگین را انجام دهید. توان 45 وات این محصولات برای صرفه جویی در انرژی و کم شدن دما در نظر گرفته شده است.

 

مقایسه سی پی یو

مقایسه سی پی یو های ای ام دی

در مقایسه سی پی یو های موجود در ای ام دی می توان به مدل AMD RYZEN 7-4800H اشاره کرد. در مقایسه این دو مدل می توان به بخش فرکانس نیز اشاره کرد. فرکانس کاری این مدل از پردازنده 2.9 گیگاهرتز بوده و در حالت بوست 4.2 گیگاهرتز می باشد. این پردازنده در سال 2020 به بازار عرضه شده است. فناوری 7 نانومتری موجود در این محصولات باعث شده است تا سرعت بالاتری از پردازش را مشاهده کرد. در این مدل از پردازنده می توان 8 هسته قوی و عالی را نیز مشاهده کرد. توان مصرفی موجود در این پردازنده 54 وات بوده و برای انجام کار های سنگین نیز مناسب می باشد.